Kalėdinė popietė

Gruodžio 11 d., penktadienį, 1 a klasės mokytoja su mokiniais savo klasėje organizavo kalėdinį renginį. Šiemet Šv. Kalėdų laukiame tikrai kitaip, todėl kalėdinės popietės tikslas buvo  pasidžiaugti klasės bendruomene, pasidalinti gerumu. Šią dieną klasėje: skambėjo kalėdinės dainos, vyko viktorina, eksperimentai, kalėdinių filmų peržiūra ir, žinoma,  sulaukta Kalėdų Senelio dovanų. Skaitykite toliau

Mokykla laukia šv. Kalėdų!

Trečiųjų klasių mokytojos visą mokyklos bendruomenę pakvietė sukurti kalėdinių žibintų. Malonu, kad šeimos noriai atsiliepė į šį kvietimą, todėl įspūdingi žibintai puošia  mūsų mokyklos koridorius. Mokykloje vyksta paroda  „Gerumo angelas lanko mus“.
Skaitykite toliau

Informacija dėl Rugsėjo 1 – osios šventės

Mokykla Rugsėjo 1 – osios šventę organizuoja 4 srautais. 
9.00 val. trečiųjų klasių mokiniams šventinė pamoka vyks klasėse
10.00 val. pirmųjų klasių mokiniams šventė prasidės mokyklos kieme, o pirmoji pamoka vyks klasėse. 
10.20 val. šventinė pamoka vyks klasėse antrųjų klasių mokiniams. 
11.00 val. ketvirtųjų klasių mokiniams pamoka vyks tik mokyklos kieme
Tėvai vaikų lauks mokyklos kieme. Detalesnę informaciją dėl Rugsėjo 1- osios šventės klasių bendruomenėms pateiks klasių mokytojos.

Viską įveiksime kartu!

Gegužės mėnuo ne be priežasties yra paskelbtas šeimos mėnesiu – pačiomis pirmomis dienomis sveikiname mamas, mėnesiui pasibaigus – tėčius, o pačiame mėnesio viduryje, gegužės 15 d., yra minima Tarptautinė šeimos diena. Tad ir 4 a klasės mokiniai atliko kūrybinį darbelį, skirtą savo šeimai įamžinti. 
Skaitykite toliau

Piešinių paroda

4 e klasės mokiniai kviečia į piešinių, skirtų Tarptautinei Šeimos dienai, parodą „Sustok akimirka žavinga“. Mokiniai juos piešė pagal savo pasirinktą šeimos nuotrauką. Parodos herojai – 4 e klasės bendruomenė.

Made with Padlet

Trečiokų žodžiai šeimai

Trečiųjų klasių bendruomenės Tarptautinei Šeimos dienai sukūrė dėlionę iš žodžių, kurie jiems siejasi su Šeima. Pasak Popiežiaus Pranciškaus „Svarbu, kad šeimos dažnai savęs klaustų – ar jos gyvena iš meilės, dėl meilės ir meilėje? Konkrečiai tai reiškia aukojimąsi, atleidimą, kantrybę, savitarpio pagalbą, pagarbą. Kaip pagerėtų šeimų gyvenimas jei kiekvieną dieną būtų sakomi trys paprasti žodžiai: prašau, atsiprašau, ačiū.“
Skaitykite toliau