Informacija dėl Rugsėjo 1 – osios šventės

Mokykla Rugsėjo 1 – osios šventę organizuoja 4 srautais. 
9.00 val. trečiųjų klasių mokiniams šventinė pamoka vyks klasėse
10.00 val. pirmųjų klasių mokiniams šventė prasidės mokyklos kieme, o pirmoji pamoka vyks klasėse. 
10.20 val. šventinė pamoka vyks klasėse antrųjų klasių mokiniams. 
11.00 val. ketvirtųjų klasių mokiniams pamoka vyks tik mokyklos kieme
Tėvai vaikų lauks mokyklos kieme. Detalesnę informaciją dėl Rugsėjo 1- osios šventės klasių bendruomenėms pateiks klasių mokytojos.

Viską įveiksime kartu!

Gegužės mėnuo ne be priežasties yra paskelbtas šeimos mėnesiu – pačiomis pirmomis dienomis sveikiname mamas, mėnesiui pasibaigus – tėčius, o pačiame mėnesio viduryje, gegužės 15 d., yra minima Tarptautinė šeimos diena. Tad ir 4 a klasės mokiniai atliko kūrybinį darbelį, skirtą savo šeimai įamžinti. 
Skaitykite toliau

Piešinių paroda

4 e klasės mokiniai kviečia į piešinių, skirtų Tarptautinei Šeimos dienai, parodą „Sustok akimirka žavinga“. Mokiniai juos piešė pagal savo pasirinktą šeimos nuotrauką. Parodos herojai – 4 e klasės bendruomenė.

Made with Padlet

Trečiokų žodžiai šeimai

Trečiųjų klasių bendruomenės Tarptautinei Šeimos dienai sukūrė dėlionę iš žodžių, kurie jiems siejasi su Šeima. Pasak Popiežiaus Pranciškaus „Svarbu, kad šeimos dažnai savęs klaustų – ar jos gyvena iš meilės, dėl meilės ir meilėje? Konkrečiai tai reiškia aukojimąsi, atleidimą, kantrybę, savitarpio pagalbą, pagarbą. Kaip pagėrėtų šeimų gyvenimas jei kiekvieną dieną būtų naudojami trys paprasti žodžiai: prašau, atsiprašau, ačiū.“
Skaitykite toliau

MOKYKLOS GIMTADIENIS

Vasario 24 d., pirmadienį, mokykla šventė SAVO GIMTADIENĮ. Šią, netradicinių veiklų dieną, mokiniai žiūrėjo filmą apie mokyklą, vykdė įvairias veiklas klasėse „Draugai draugams“. Vyresnieji mokiniai mokė mažesnius: lankstyti, lipdyti, piešti, konstruoti. Kiekvienas ruošė originalius sveikinimus mokyklai, bei draugiškai šoko flešmobą. 

Lietuvos atkūrimo dienos minėjimas

Vasario 13 d., ketvirtadienį, 13.00 val. mokykloje įvyko Vasario 16-osios – Lietuvos atkūrimo dienos minėjimas. Vedantieji pakvietė visus susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius ir senelius sugiedoti Lietuvos himną. 1-2 klasių skaitovai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą. Dainas dainavo mokyklos choras, ansamblis ir folkloro būrelio mokiniai.