Mokinių maitinimas spalio mėnesį

Spalio mėnesį  mokiniai bus maitinami 17 dienų.
Pusryčiai – 20.40 EUR (1 diena – 1.20 EUR)
Pietūs – 37.40 EUR (1 diena – 2.20 EUR )
Pavakariai – 20.40 EUR (1 diena – 1.20 EUR)

Vadovaujantis VAIKŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠU, patvirtintu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. lapkričio 11 d. įsakymu Nr. V-964 (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 10 d. įsakymo Nr. V-394 redakcija), pietų valgiaraštis sudaromas 3 savaitėms. Skaityti toliau
Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai mokiniai maitinami tik kompleksiniais pietumis.

Sportinės pirmokų krikštynos

Rugsėjo 25 d., penktadienį, mokyklos kieme įvyko sportinės pirmokų krikštynos. Sportinėse rungtyse dalyvavo pirmųjų ir ketvirtųjų klasių mokinių komandos. Ketvirtokai pirmokams padovanojo ženkliukus su mokyklos emblema. (Renginys vyko laikantis būtinų saugumo sąlygų).

Skaitykite toliau

Šokame pasakas

Rugsėjo 17 d., ketvirtadienį, mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ 2020 ir šokio mokytoja ekspertė Rasa Prokurotienė pakvietė mažuosius 1e klasės mokinius ir klasės mokytoją metodinkę Daivą Navickienę į praktinį šokio užsiėmimą „Šokame pasakas”. Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai šokio judesiais prakalbino pasakos personažus, improvizuodami pažadino savo mintis. Ieškodami išraiškos formų, pabandė sujungti pasaką, muziką, judesį… ir pajuto kūrybos džiaugsmą!
Skaitykite toliau

Sveikinimas Rugsėjo 1 – ios proga

Vingiuotais takais, vėsa kvepiančiais laukais atskubėjo rugsėjis.
Sveiki sugrįžę iš vasaros. Ši džiaugsminga diena, tai pagrindinis metų startas didelių darbų pradžiai. Tai prasminga įžanga į sėkmingą visų mūsų bendrą darbą.
Mieli mokiniai
drąsos einant žinių pažinimo keliu, kasdienės sėkmės Jūsų didesniuose ir mažesniuose darbuose. Džiaukitės kiekviena diena mokykloje ir imkite viską, ką Jums siūlo knyga, mokytojas, geras draugas. Atkakliai siekite savo tikslų, pasitikėkite savimi. Atsiminkite, kad Jus  mokantys mokytojai yra Jūsų draugai, kurie atsakys į rūpimus klausimus,  parodys teisingą kelią ir pagelbės bėdoje. Jūsų tėveliai visada padrąsins ir kiekvieną rytą Jums palinkės sėkmės.
Mieli tėveliai,
niekas nežinome kokie bus šie mokslo metai, bet visi žinome, kad jie bus ir mūsų laukia dideli iššūkiai, kuriuos galėsime įveikti tik visi kartu bendradarbiaudami. Stiprybės ir kantrybės Jums.
Mieli mokytojai,
Jums linkiu kūrybiškumo įgyvendinant visus savo sumanymus ir nesenkančios energijos.
Saugokime vieni kitus ir būkime visi sveiki!
Visiems linkiu sėkmės naujais mokslo metais!
L.e.p direktorė Daina Valackienė