Dailės ir technologijų pamoka mokyklos kieme

Spalio 7 d., trečiadienį, mokyklos kieme, 4 a klasės mokiniai,  panaudodami surinktą gamtinę medžiagą (iš gėlių darželių, sodų, miškų ir kt.),  kūrė įvairias kompozicijas laisva tema. Savo kūrybinius darbus išradingai pristatė klasės draugams. Ketvirtokų darbų paroda papuošė mokyklos kiemą ir sulaukė daug lankytojų. Kviečiame pasigrožėti PARODA!

Muzikos pamoka lauke

Rugsėjo 30 d., trečiadienį, mokyklos kieme įvyko muzikos pamoka „Improvizacija“ 4 c ir 4 b klasės mokiniams. Pamoka skirta pasaulinei muzikos dienai paminėti. Mokiniai grupėse mokėsi kurti muziką,  ritmavo su įvairiais instrumentais, rinko ir derino garso takelius, tinkančius muzikiniam spektakliui, grojo dūdele pasiruoštas savo kūrybos daineles, koncertavo vieni kitiems.
Pamoką vedė muzikos mokytoja Virginija Gruodienė. Jai talkino klasių mokytojos Rūta Norvilienė ir Romalda Sadovnikienė.