Sveikinimas Rugsėjo 1 – osios proga

Vingiuotais takais, vėsa kvepiančiais laukais atskubėjo rugsėjis.
Sveiki sugrįžę iš vasaros. Ši džiaugsminga diena, tai pagrindinis metų startas didelių darbų pradžiai. Tai prasminga įžanga į sėkmingą visų mūsų bendrą darbą.
Mieli mokiniai
drąsos einant žinių pažinimo keliu, kasdienės sėkmės Jūsų didesniuose ir mažesniuose darbuose. Džiaukitės kiekviena diena mokykloje ir imkite viską, ką Jums siūlo knyga, mokytojas, geras draugas. Atkakliai siekite savo tikslų, pasitikėkite savimi. Atsiminkite, kad Jus  mokantys mokytojai yra Jūsų draugai, kurie atsakys į rūpimus klausimus,  parodys teisingą kelią ir pagelbės bėdoje. Jūsų tėveliai visada padrąsins ir kiekvieną rytą Jums palinkės sėkmės.
Mieli tėveliai,
niekas nežinome kokie bus šie mokslo metai, bet visi žinome, kad jie bus ir mūsų laukia dideli iššūkiai, kuriuos galėsime įveikti tik visi kartu bendradarbiaudami. Stiprybės ir kantrybės Jums.
Mieli mokytojai,
Jums linkiu kūrybiškumo įgyvendinant visus savo sumanymus ir nesenkančios energijos.
Saugokime vieni kitus ir būkime visi sveiki!
Visiems linkiu sėkmės naujais mokslo metais!
L.e.p direktorė Daina Valackienė

Sveikinimai Mamytėms

Neformalaus ugdymo būrelio „Programavimo valandėlė“ mokinių sveikinimai mamytėms, sukurti nuotoliniu būdu.
Daugiau mokinių darbelių galite rasti svetainėje

 (Klausyti reikia su garsu. Jei norite peržiūrėti darbelį, spauskite žalią vėliavėlę, jei sustabdyti  – raudoną 8 -kampį)

 

Vaikų padėka medikams

Balandžio 27 d., minėdami Medicinos darbuotojų dieną, 1 c, 1 d klasės mokiniai piešė, karpė, spalvino gėles, kuriomis papuošė namų langus, norėdami išreikšti pagarbą ir padėką medikams. Gėlės languose – pagarbos ir dėkingumo ženklas medicinos darbuotojams. 

Šventinis sveikinimas

Sveikiname su Šv. Kalėdomis!
Linkime laimės, džiaugsmo, namų šilumos ir norų išsipildymo!
(Kompiuterių būrelio „Programavimo valandėlė“ mokinių sveikinimas – suprogramuota SNAIGĖ. (Paspauskite žalią vėliavėlę, įveskite skaičių ir paspauskite varnelę mėlyname fone)