Žaidimas „Proto mūšis“

Vasario 6 d., ketvirtadienį,  3 – 4 -ųjų klasių mokinių devynios komandos  dalyvavo  intelektualiame  žaidime „Proto mūšis“, kuris vyko Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje. Renginio sumanytojas ir vedėjas Kristijonas Vėgelė, šios mokyklos dvyliktokas, pravedė žaidimą ekologine tema „Ekologinis virusas plinta“. Džiaugiamės visų klasių komandų puikiu žaidimu. Sveikiname laimėtojus – 4b klasės komandą „Gamtininkai“ ir 3c klasės komandą „Gamtinukai“. Tradiciškai šios komandos  laimėjo po pereinamąjį prizą  – obuolio statulėlę.

Skaitykite toliau

Ekskursija į Pinigų muziejų

Gruodžio 17 d., antradienį, 4 a klasės mokiniai lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje ir dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje – pamokoje „Iš kur atsirado pinigai?“. Mokiniai sužinojo, iš kur atsirado pinigai ir kokie jie buvo senovėje. Klausėsi įdomių istorijų apie pinigus, nusikalė savo pinigėlį. 

Skaitykite toliau

Edukacinė pamoka apie teatre

4 d klasės mokiniai gruodžio 10 d., antradienį, vyko į  Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Liaudies pasakos lėlių teatre“. Užsiėmimo metu mokiniai buvo supažindinti su lėlių teatro istorija, lėlių valdymo būdais (marionetės, lazdinės, rankinės). Mokiniai išbandė save – su lėlėmis marionetėmis vaidino pasaką. 

Išvyka į Teatro, muzikos ir kino muziejų

Lapkričio 18 d., pirmadienį, 4 d klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Triukšmų įgarsinimas kino filmuose“ (Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje“). Filmuojant profesionalų kiną, vaizdas fiksuojamas kino juostoje, o garsas įrašomas atskirai. Ant nufilmuoto vaizdo garsas „uždedamas „, t. y. – garsas pritaikomas tam vaizdui. Foninis triukšmas – tai, kas mus supa. Tokius triukšmus uždaroje, tylioje studijoje garsina „triukšmadarių“ komanda. Tai – aktoriai, sugebantys sinchroniškai atkartoti nufilmuoto herojaus veiksmus ir judesius. Jie stovi priešais ekraną ir mėgdžioja aktorių žingsnius, griuvimus, krebždenimus. Tokiais aktoriais ,,triukšmadariais“ šio edukacinio užsiėmimo metu ir galėjo pabūti mokiniai. Jie įvairiomis priemonėmis bandė išgauti sniego girgždėjimą, spynų rakinimą ir kitus garsus. Užsiėmimo metu mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, lavino bendradarbiavimo  įgūdžius.  
 

Išvyka į Aušros Vartus

Lapkričio 14 d., ketvirtadienį, mūsų mokyklos ketvirtokų savanorių komanda dalyvavo Aušros Vartų atlaiduose „Tavo apgynimo šaukiamės“. Mokiniai susitiko su misionieriais Massimo Bianco (iš Italijos) ir Hoan Vincentu Nguyen Kim (iš Vietnamo), kurie kalba lietuviškai ir šiuo metu darbuojasi Lietuvoje. Kunigas Alessandro Barelli aukojo Šv.Mišias už Lietuvos vaikus, mokinius bei mokytojus.
Skaitykite toliau

Išvyka į Kauną

Spalio 26 d., šeštadienį, 4 d klasės bendruomenė Kauno valstybiniame teatre žiūrėjo režisierės Inesos Paliulytės spektaklį ,,Astrida“. Šis spektaklis yra kvietimas susipažinti ne tik su rašytoja Astrida, bet ir su šauniausiais jos personažais, Astridos tėvais, seneliais ir draugais. Tai dar vienas būdas paskatinti vaikus draugauti su knyga.