Edukacinė pamoka „Žvakių fabrikėlis“

Gruodžio 8 d., trečiadienį, 2-jų klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Žvakių fabrikėlis“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo žvakės atsiradimo istoriją, liejimo technologijas ir būdus. Iš lininio siūlo ir natūralaus bičių vaško plokštelės susisuko žvakelę ir nusiliejo formelėje vaškinį žaisliuką.

Adventas

Gruodžio 8 d., trečiadienį, 3c klasės mokiniai nuotoliniu būdu susitiko Adventiniame rytmetyje su Taikos progimnazijos ketvirtokais. Mokiniai aptarė pagrindinius Advento bei Kalėdų ženklus, gamino prakartėlę – žaisliuką.
Skaitykite toliau

Paroda „Sniego Senis kitaip…“

1 a klasės bendruomenė, vadovaujama mokytojos Jurgitos Černiauskienės, mokykloje parengė kalėdinę parodą „Sniego senis kitaip“, kurioje galima pamatyti rankų darbo eksponatus, kurtus pačia įvairiausia technika.
Ši paroda veiks iki gruodžio 22 d. Maloniai kviečiame visus pasigrožėti.

Geros savijautos programa

Lapkričio 25 d. ir  gruodžio 2 d. , 2a ir 2c klasės mokiniai dalyvavo  geros savijautos programoje – „Bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžių ugdymas pasitelkiant STEAM veiklas“.
Jų metu mokiniai ne tik ugdė  bendradarbiavimo, darbo komandoje, problemų  sprendimo kompetencijas, bet ir gebėjimus reflektuoti,  priimti atsakingus sprendimus; stiprino  savivertę.

Dailiojo rašto konkurso rezultatai

Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių dailiojo rašto konkurso „Atrask rašto paslaptį“ I etapo nugalėtojai:
Gintarė Jankaitytė, 2e klasės mokinė, mokytoja  Aldona Ščiukaitienė,
Simas Fabijanskas, 3c  klasės mokinys, mokytoja Božena Zelenko,
Mariam Elbarbari,  4a klasės mokinė, mokytoja Agnė Butkevičienė.