Iniciatyva „MATAU TAVE“

LRT drauge su laidos „Įdomiosios pamokos“ kūrėjais jau antrus metus iš eilės dalyvavo Europos transliuotojų sąjungos tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvoje „Say Hi“ ir kartu su kitais 9 visuomeniniais transliuotojais, tarp jų BBC, France TV, RAI ir kt. kvietė vaikus būti draugiškus vieni kitiems, priimti skirtumus ir visiems kartu atlikti bendrą šokį. Lapkričio 19 d., penktadienį, 13.00 val.  LRT transliavo specialią laidą ir kvietė šokti kartu su draugais bei visa Europa! Mūsų mokyklos šokėjos taip pat prisijungė ir pasirodė šioje TV laidoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Daugiau informacijos apie tai:
Iniciatyvos „Matau tave“ šokį „Dinamitas“ sušoko per 10 tūkstančių vaikų – LRT
Laidos įrašas: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000187181/tarptautine-vaiku-draugystes-iniciatyva-matau-tave
Kviečiame susipažinti, kaip draugystės dienos šokį sekėsi atlikti kitoms dalyvaujančioms šalims: #SayHi – Eurovision Kids Friendship Campaign 2021: International Version – YouTube